تحقیق درباره تاريخچه شنا در اعماق دریا ها بدون اکسیژن

مطالب دیگر:
تحقيق بررسي علل پيشرفت و تعالي فرهنگی ایران و موانع موجود در اين زمينهتحقيق بررسي عوامل مؤثر بر گرايش زوجين به طلاق با نگاهي به آمارها طلاق در ايرانتحقيق بررسي مفهوم «رهبري در جامعه» در آثار رومي با تاكيد بر مثنوي معنويتحقيق بررسي مقايسه اي هوش هيجان كودكان عادي و كودكان كار و خيابانتحقيق بررسي مقايسه اي خصيصه سلطه گري و سلطه پذيري در زنان شاغل و غير شاغلتحقيق بررسي ميزان اضطراب در تيپهاي شخصيتي ‎A و ‎Bتحقيق بررسي رضايت مندي زناشويي زنان شاغل ديپلم و غير شاغل ديپلمتحقيق بررسي هوش هيجاني در رابطه با سلامت رواني بهمراه پرسشنامهتحقيق بررسي و تعيين شاخصهاي مناسب به منظور رتبه بندي استانها از نظر فعاليتهاي آموزشي-ترويجيتحقيق بررسي و مقايسه سطح نيازهاي اساسي مازلو بين دانشجويانتحقيق بررسي و مقايسه ميزان افسردگي در بين دانش‎آموزان دختر و پسر مقطع متوسطه بهمراه پرسشنامهتحقيق بررسي نقش والدين ومسئولين مدارس در جهت كاهش مشكلات تربيتي واخلاقي دانش آموزان مدارس ابتدائيتحقيق بررسي ويژگي هاي شخصيتي زنان سرد مزاج و عادي با آزمون MMPIتحقيق بررسي تفاوتهاي نسل جديد و قديمتحقيق بلوغ و بحران بيولوژيكي عاطفيتحقيق بررسی روابط بین دختر و پسرتحقيق بهداشت، ايمني و خدمت رفاهيتحقيق آيا بين مردان بازنشسته و شاغل تفاوتي در ميزان افسردگي ديده مي شود يا خيرتحقيق بیکاری ، کار ، تحصیلتحقيق تاریخچه علم روان شناسيتحقيق تبيين و بررسي اهداف توسعه هزاره سومتحقيق تحصیلات دختران سندی ماندگار و مایه افتخارتحقيق تحلیلی پیرامون پدیده اعتیادنقشه ی بخش های شهرستان بانهتحقيق تحولات بورژوایی، مدرنیته و زنان در خانواده
این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 10 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید. لینک دانلود پایین صفحه انسان به یکی دیگ|1711374|ycp|شنا در اعماق دریا ها بدون اکسیژن,شنا ,تحقیق درباره تاریخچه شنا در اعماق دریا ها بدون اکسیژن
بهترین فایل قابل دانلود و دریافت با موضوع تحقیق درباره تاريخچه شنا در اعماق دریا ها بدون اکسیژنقابل مشاهده می باشد

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 10 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

انسان به یکی دیگر از مرز های توانایی خود حمله می کند

پنج دقیقه از آخرین باری که شما نفس کشیده اید می گذرد .... در تمام این مدت شما نفس خود را نگه داشته اید ....ضربان قلب شما تنها به چند دقیقه محدود شده است فشار آب هر لحظه بیشتر بدن شما را در منگنه ای درد آور قرار می دهد ......اما با همه ی این احوال و ترس اضطراب و درد : شما را گونه ای حس آزادی و آزادگی و سبک بالی در بر می گیرد .......و چنین است که با شنای آزاد زیر آب ( بدون اکسیژن ) آشنا می شویم

غواصی بدون اکسیژن چیست ؟

تعریف ساده ی این ورزش چنین است که شخصی به زیر آب شیرجه می رود و تنها هوایی که در اختیار دارد :اکسیژنی است که در شش های خود ذخیره کرده است . در واقع این ورزش در نوع خود : از قدیمی ترین ورزش های آبی جهان شناخته می شود که مثال بارز آن جستجوی مروارید است که در حدود چهار هزار سال پیش در دریای مدیترانه انجام میشد و اشخاص برای خارج کردن دانه های مروارید و یافتن صدف های مروارید دار : به اعماق مدیترانه شیرجه می رفتند و دقایقی چند را تنها با تکیه بر هوای ذخیره شده در شش های خود :به جستجو برای مروارید می پرداختند. اما این پدیده : در حقیقت یک پایه و اساس علمی هم دارد : چرا که بدن در زیر آب با شرایط تازه ای مواجه می شود که در نتیجه قلب :سیستم گردش خون و عضلات انسان :همگی به گونه ای عمل می کنند تا اکسیژن را در بدن ذخیره کنند.

حال در این میان : تکنیک های مخصوص هم توسط شیرجه روها مورد استفاده قرار می گیرد تا بتوانند حتی تا 9 دقیقه در زیر آب : بدون تنفس باقی بمانند و به اعماق آب دست یابند : البته بدن انسان معمولا در برابر چنین فشاری : قابلیت تحمل ندارد .

حال فعالیت ها و دست آورد های خارق العاده از شیرجه رو هایی چون ژاک مایول :باعث شده تا این ورزش به عنوان یک پدیده ی مدرن در جهان تثبیت شود .

تجربه ی ریچارد

ریچارد فلوری کسی است یا در واقع خبرنگار و گزارش گری است که بخش مهمی از این گزارش بر مبنای فعالیت ها و تجربه های شخصی او تهیه شده است . او به منظور درک هر چه بیشتر پدیده ی غواصی آزاد سعی کرد تا خود را دقیقا در شرایط آن قرار دهد .