تحقیق درباره تکنولوژی جدید در عایقکاری رطوبتی ساختمان

مطالب دیگر:
دانلود ترسیم نقشه های سیم پیچی موتور 72 صدانلود ترکیب روشهای مبتنی بر مدل و پردازش چندباندی گفتار برای مقاوم سازی بازشناسی گفتار نسبت به نویز 16دانلود تست انواع خازن توسط مولتی متر 11 صدانلود تست ذرات مغناطیسی 10 صدانلود تحقیق تسلیحات نظامی 14 صدانلود تشریح مدار قفل رمزی دیجیتال 20 ص.DOCدانلود تشریح مسائل مطرح شده در كنفرانس درس تكنولوژی سوخت رسانی 41 صدانلود تشریح سیستم کنترل حلقه بسته 50 صدانلود تشکیل نفت 34 صدانلود تصفیه بیولوژیکی پسآب صنعتی 55 ص.DOCدانلود تعارض قوانین 72 صدانلود تعاریف و تنظیم داده های آماری 47 صدانلود تعداد شهود در دعاوی 12 صدانلود تعریف آدم ربایی 44 صدانلود تعریف اكوتوریسم 23 صدانلود تعریف بیو تكنولوژی و كاربردهای آن در كشاورزی 13 صدانلود تعریف دولت 46 صدانلود تعریف علم شیمی 34 صدانلود تعریف فرار 74 صدانلود تعریف‌ جرم‌ 60 صدانلود تعریف بانک 25 صدانلود تعریف تفکیک 16 صدانلود تعریف نیمه رسانا 21 صدانلود تعریف کلاهبرداریدانلود تعقیب و مراقبت در بازجویی
این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 20 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید. لینک دانلود پایین صفحه یکی از مشکلات اس|1711371|ycp|عایقکاری,عایقکاری رطوبتی,تحقیق درباره تکنولوژی جدید در عایقکاری رطوبتی ساختمان
بهترین فایل قابل دانلود و دریافت با موضوع تحقیق درباره تکنولوژی جدید در عایقکاری رطوبتی ساختمانقابل مشاهده می باشد

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 20 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

یکی از مشکلات اساسی که در اکثر سازه ها به چشم می خورد مشکل نم و رطوبت می باشد که در بعضی مواقع خسارات جبران ناپذیری را به ساز ها و ساختمان وارد می نماید و یکی از راهکارهای مقابله با آن عایقکاری رطوبتی می باشد . در ایران با توجه به اقلیم و آب و هوا و نیز وجود منابع عظیم نفتی متداولترین عایق رطوبتی قیر و گونی می باشد که با پیشرفت تکنولوژی این روش جای خود را به عایقهای پیش ساخته (ایزو گام) داده است. اما با پیشرفت علوم ونیز گرانی مواد نفتی و قیر در بعضی مواقع عایقهای پیش ساخته نیز مقرون به صرفه نبوده و مهندسان را به آن داشت تا از مواد شیمیایی جهت عایق بندی سازه استفاده کنند که هم از نظر اقتصادی و هم از نظر کیفیت و کارایی بتواند با سایر عایقها رقابت کند . بعد از تحقیقات متعدد مهندسان موفق شدند که با استفاده از رزینهای اکریلاتی و استایرنی که با آب حل می شود، عایق رطوبتی جدیدی بسازند که صورت یک لایه mm 1 روی سطوح مورد نیاز اجرا میشود و انعطاف پذیر نیز می باشد. این مقاله به بررسی و مطالعه عایق جدید و مقایسه آن با سایر عایقهای رطوبتی می پردازد .


عایق رطوبتی با قابلیت انعطاف زمینه جدیدی برای مصرف امولسیونی پلیمر پایه آب امروزه مانند قرنها پیش ساخته شده از قیر همچنان بعنوان رایج ترین روش پوشش کف مورد استفاده قرار می گیرد کاربرد قیر و یا آسفالت دشوار و مستلزم صرف وقت زیاد می باشد حتی امولسیونهای ساخته شده از قیر نیز تغییر اندکی را در دشواری این کاربرد ایجاد نموده اند.

همانطور که می دانید باید قیروگونی را تا میزان 150 تا 200 درجه سانتیگراد حرارت داد، ریختن و تسطیح ترکیبی با این درجه حرارت بسیار دشوار می باشد. بنابراین امولسیونهای ساخته شده از قیر با قابلیت کاربرد درجه حرارت نرمال مورد استفاده قرار می گیرد. اینگونه امولسیونهای نفتی در آب حدوداً دارای 50% قیر می باشد . با سفت شدن این امولسیون آب آن تبخیر و قیر بصورت بیندر باقی می ماند . ترکیبات کف سازی بام ، بر پایه امولسیون پلیمرهای جدید عملکرد کاملا‏ً متفاوتی دارند ، شاید مهمترین ویژگی آنها ایجاد یک لایه نازک (فیلم) با قابلیت انعطاف بعد از خشک شدن باشد.

مزایای این عایق جدید

1 فاقد آلودگی و آسیب های فیزولوژی می باشد. 2 کاربرد آنها ساده است . 3 رنگ پذیرند . 4 خطر آتش سوزی ندارند . 5 چسبندگی خوبی نسبت به سطوح مختلف دارند .

در این مقاله به معرفی عایقهای قیروگونی و عایقهای پیش ساخته ، سپس به معرفی یک نوع عایق جدید که از رزینهای اکریلاتی و استایرنی محلول در آب ساخته شده می پردازد.

عایق رطوبتی قیروگونی

این عایق یکی از متداولترین عایق مصرفی در ایران می باشد به این علت که در اکثر شهرهای کشور مواد اولیه این عایقکاری به وفور یافت می شود