تحقیق درباره یولاف

مطالب دیگر:
🔑برنامه ریزی و طراحی تمرین ورزشی🔑برنامه ریزی و طراحی آموزش همسالان🔑برنامه ریزی و طراحی تمرین🔑برنامه ریزی🔑برنامه ريزی و کنترل توليد و موجوديها🔑برنامه ريزي مهندسي حمل و نقل و تحلیل جابجایی مواد🔑برنامه ريزي زماني🔑برنامه ريزي و كنترل پروژه🔑برنامه سازمان سازی دانشگاه فرهنگیان🔑برنامه سازی شبکه🔑برنامه سازي پيشرفته با C🔑برنامه سازي🔑برنامه سرمایه گذاری و انکشاف معدن برای ثبات افغانستان نتایج ارزیابی نهاد های کوچک و متوسط تجارتی🔑برنامه عملیاتی چهار ساله آموزش و استقرار اعتباربخشی روشها🔑برنامه کشوری پیشگیری و کنترل دیابت🔑برنامه کشوری تنظیم خانواده🔑برنامه کشوری حذف سرخک سرخجه مادرزادی در ایران🔑برنامه كشوري حذف سرخك سرخجه مادرزادي🔑برنامه كنترل و مبارزه ملي با دخانيات🔑برنامه گذر به IPv6 در کشور🔑برنامه گذر به IPv6🔑برنامه گسترش ايمنسازي🔑برنامه مداخله ای رفتاری در بی اختیاری ادراری ومدفوعی🔑برنامه مدارس مروج سلامت جمهوری اسلامی ایران🔑برنامه نویسی با کامپیوتر پایه
این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 3 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید. لینک دانلود پایین صفحه یولاف وحشی ، Aven|1711363|ycp|تحقیق درباره یولاف,یولاف,
بهترین فایل قابل دانلود و دریافت با موضوع تحقیق درباره یولافقابل مشاهده می باشد

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 3 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

یولاف وحشی ، Avena Fatua ، گیاهی است یکساله ، تک لپه ای و از خانواده گندمیان که ارتفاع آن به یک متر می رسد . این گیاه گل آذین خوشه ای خیلی باز و پانیکول منظمی دارد که در تمام جهات به طور یکنواخت رشد می کند . سنبلچه های آن منفرد و از پهلو فشرده شده اند ، و در هر یک از آنها 2 تا 3 گل ریشک دار دیده می شود که معمولا گل انتهایی آن عقیم است . پایه این سنبلچه ها تقریبا 2 سانتیمتر طول دارد . گلوم های فوقانی و تحتانی با یکدیگر مساوی و طول آنها به 8 میلیمتر می رسد . قاعده گلوم ها با موهای سفید یا قهوه ای رنگ خشن و طویلی پوشیده شده است و از وسط آن رگبرگ میانی و از نزدیکی قاعده گلومل ریشک طویل و زانوداری خارج می شود که قاعده آن پیچیده و تابیده به نظر می رسد . گل این گیاه سه پرچم دارد و دانه در داخل گلومل باقی می ماند .

ساختمان ظاهری یولاف در نواحی مختلف نسبت به نوع زمین تغییر می کند ، مثلا در نواحی پست و شنی از هر بوته چند ساقه باریک منشعب می شود ، برگ ها کوتاه ، سخت و مقاوم و غلاف آن را موهایی پوشانده است . ولی در اراضی حاصلخیز و مرتفع بوته ها منحصرا یک ساقه نسبتا قوی دارند ، برگ هایشان دراز بوده غلاف آنها معمولا بدون مو است .

تأثیرات بر کیفیت محصول

وجود یولاف وحشی در غلات باعث افزایش رقابت می شود و در نتیجه باعث کاهش عملکرد و کیفیت محصول می گردد .